تعداد جلسات مشاوره در طلاق توافقی چقدر است؟ مشاوره با وکیل طلاق

تعداد جلسات مشاوره در طلاق توافقی چقدر است؟ مشاوره با وکیل طلاق, وکیل مهریه طلاق تهران متخصص وکالت مهریه طلاق, مهریه در عقد موقت و دائم, ‏مهریه بیش از 110 سکه, ‏ویژگی های مهریه طلاق, هزینه وکیل مهریه و طلاق در تهران, وکیل تسخیری برای مهریه

تعداد جلسات مشاوره در طلاق توافقی چقدر است؟ مشاوره با وکیل طلاق

۱۷۲ بازديد
تعداد جلسات مشاوره در طلاق توافقی چقدر است؟ مشاوره با وکیل طلاق ، با توجه به افزایش پرونده های طلاق توافقی مدت رسیدگی در دادگاه ها به این نوع پرونده بسیار طولانی و گاها دچار مشکل شده است اما این روند با کمک یک وکیل طلاق می تواند بسیار کوتاه و آسان گردد و حتی این مدت به یک هفته الی دو هفته هم برسد  ما در این مقاله سعی داشته ایم به این موضوع مهم بپردازیم با ما همراه باشید.

تعداد جلسات مشاوره در طلاق توافقی چقدر است؟ مشاوره با وکیل طلاق
طلاق توافقی به طلاقی اطلاق می شود که در آن زوجین با یکدیگر سر حقوق و تکالیفی که بین انها وجود دارد توافق داشته و تصمیم به جدایی گرفته اند . از حقوقی که پس از عقد نکاح بوجود می اید می توان به مهریه ، نفقه ، اجرت المثل و در صورت داشتن فرزند حضانت فرزند اشاره کرد . پس اگر شما هم با طرف مقابلتان سر این حقوق توافق دارید و تعیین انها را به زمان دادرسی موکول نکرده اید طلاق شما از نوع توافقی خواهد بود .  کمکی که یک وکیل می تواند در این زمینه داشته باشد چیست؟ قطعا بهتر و اسانتر شدن هر اقدامی مسلتزم تجربه و مهارت هایی است که فقط یک متخصص از انها برخوردار است و در این زمینه هم یک وکیل طلاق با توجه به شناسایی کاملی که از این موضوع و راه های کوتاه تر کردن ان دارد و قطعا دارای تعداد زیادی پرونده موفق در این حیطه می باشد می تواند زمان این نوع طلاق را که بدون کمک وکیل حدودا 3تا 4 ماه می کشد را حتی به یک هفته یا ده روز برساند. اگر شما هم مایل به زودتر انجام شدن روند طلاق خود هستید می توانید با شماره مندرج در سایت تماس گرفته و با مشاوران و وکلای باتجربه موسسه ما ارتباط بگیرید. 
<style>.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}</style><div class="h_iframe-aparat_embed_frame"><span style="display: block;padding-top: 57%"></span><iframe src="https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/ZtGJ5/vt/frame" title="وعده ازدواج دروغ  چه جرمی دارد / نظر وکیل طلاق" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"></iframe></div>

مدارکی که برای اقدام به این نوع طلاق لازم است چیست ؟ 1. سند ازدواج یا همان عقدنامه 2. شناسنامه ی طرفین 3. کارت ملی طرفین 4. گواهی مشاوره خانواده  در مرحله  باید با مدارک فوق الذکر در بالا به دفاتر الکترونیک قضایی مراجعه نمایید و دادخواست طلاق توافقی خود را مطرح نمایید .  شاید در اینجا این سوال برایتان پیش بیاید که گواهی مشاور را چگونه باید دریافت نمایید؟ طبق بخشنامه ها اولین اقدامی که باید انجام دهید این است که وارد سامانه تصمیم به نشانی http://zaman.behzisti.net/  شوید و پس از ثبت اطلاعات طرفین در تاریخ مشخص شده ب ه مرکز مشاوره انتخابی خود مراجعه کنید و گواهی آن را دریافت نمایید . برای راحت تر انجام شدن مراحل طلاق توافقی باید از یک وکیل طلاق که در این زمینه تخصص لازم را دارد کمک حاصل فرمایید.
ارتباط با وکیل طلاق و مهریه 09121404305

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.